Menü Kapat
HAKKIMIZDA-A

BİZ KİMİZ?

OViT, asansör sektöründe 1976 yılndan bu yana hizmet vermiş, çalışmalarında uluslararası sertifikalar ve ödüller kazanmış, kalitesini Türkiye ve dünya çapında kanıtlamış, tescilli bir kuruluş ve markadır.

OVİT asansör firması % 100 yerli sermaye ile kurulmuş olup üretim, pazarlama ve satış faaliyetleri yürütmektedir. Teknik ve üretim kapasitesini her geçen gün yükseltmeye devam etmekte olan OVİT ASANSÖR yeni nesil çevre dostu ileri teknoloji ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Sektör içerisindeki birçok yerli ve yabancı firma ile ortaklık ve çözüm ortaklıkları sağlamıştır. Sektöründeki birçok kuruluşa öncülük eden firmamız Türkiye’nin yerli üreticileri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Dünya standartlarında asansör ve yürüyen merdiven üretimi gerçekleştiren firmamız gerekli bütün sertifikalara sahiptir.

HAKKIMIZDA-B

İTHALAT, İHRACAT

İTHALAT, İHRACAT ve pazarlama alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız Türkiye’de olduğu kadar tüm komşu ülkeler, Avrupa pazarı ve Afrika ülkelerinde de başarılı çalışmalara imza atmıştır. Kalitesi referansları ile sabitlenmiş olan OVİT ASANSÖR, çalışmalarında kazanmış olduğu başarılarının haklı gururunu taşımaktadır.

Üretim ve Montaj faaliyetlerimizde can güvenliğini ön planda tutarak kalite standartlarımızı daima yüksek tutmaktayız. Her gün gelişen teknolojiyi aralıksız geliştiren ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan firmamız çalışma politikamızdan ödün vermeden siz sayın çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti sağlamaktan onur duymaktadır.

BİZ BİR EKİBİZ

Hüseyin YILDIRIM

OVİT ASANSÖR firma sahibi, asansör duayeni.

Orhan ALİBAŞOĞLU

OVİT ASANSÖR yurtiçi operasyonlar.

Barış GÜLER

OVİT ASANSÖR, pazarlama direktörü. 

Mehmet Çağrı KAYA

OVİT ASANSÖR, üretim, imalat müdürü.