Menü Kapat

Ovit Elevator Libya’da

5 DURAK MAKİNE DAİRELİ ASANSÖR 10.900 USD

Libya’nın son dönemde gelişimine büyük katkılarda bulunan Türkiye’mizi örnek alıyoruz. Libya’nın yeniden yapılaşmasında Ovit Elevator olarak her tip ve kapasitede asansör ve yürüyen merdiven üretimimizle Libya’nın modern yapılaşmasında, kullandığımız son sistem teknolojiler ile ürettiğimiz asansör ve yürüyen merdiven sistemleri ile katkı sağlıyoruz.

OViT, asansör sektöründe 1976 yılından bu yana hizmet vermiş, çalışmalarında uluslararası sertifikalar ve ödüller kazanmış, kalitesini Türkiye ve dünya çapında kanıtlamış, tescilli bir kuruluş ve markadır.

OVİT asansör firması % 100 yerli sermaye ile kurulmuş olup üretim, pazarlama ve satış faaliyetleri yürütmektedir. Teknik ve üretim kapasitesini her geçen gün yükseltmeye devam etmekte olan OVİT ASANSÖR yeni nesil çevre dostu ileri teknoloji ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Sektör içerisindeki birçok yerli ve yabancı firma ile ortaklık ve çözüm ortaklıkları sağlamıştır. Sektöründeki birçok kuruluşa öncülük eden firmamız Türkiye’nin yerli üreticileri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Dünya standartlarında asansör ve yürüyen merdiven üretimi gerçekleştiren firmamız gerekli bütün sertifikalara sahiptir.

Türkiye'nin en büyük asansör markası Ovit Elevator

Yürüyen Merdiven; Ovit Elevator yürüyen merdiven üretiminde üstün malzeme ve üstün teknolojik bileşenler kullanarak ulusal ve uluslararası satışlarda yürüyen merdiven firmaları içinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmalar arasına girmiştir. Ovit Elevator Alman teknoloji transferi yanında yerli ve yabancı en büyük yürüyen merdiven markalarının satış, montaj ve bakım hizmetini de sunmaktadır.

Yolcu Asansörleri: İnsan asansörleri konutlarda 240’kg dan 1000’kg a kadar insan taşımak için kullanılan ve konut dışı yerlerde (otel, hastane, iş merkezi) 630 kg dan 1600 kg a kadar insan ve/veya yük taşımak amaçlı olarak tasarlanan asansörlerdir.

Hidrolik asansör sistemleri; Hidrolik asansör pistona yağ basıncı kullanılarak asansör kabininin hareket ettirildiği asansör sistemleridir. Hidrolik asansörler yeni nesil asansör sistemlerindendir. Bu asansörlerin uygulanacağı alanlarda asansör kuyusuna ihtiyaç yoktur. Hidrolik asansör sistemleri asansör kuyusuna ihtiyaç duymadığı gibi makine dairesine gerek yoktur. Makine dairesi gerekmeyen asansörler işlevsel, uzun ömürlü, ekonomik bir yöntemdir.

Ovit Elevator Bİlgi ve İletişim

0541 733 94 62
Mr. Ahmet NACİOĞLU

0507 651 41 21
Mr. Uygar BOCUTOĞLU

0539 321 56 09
Mr. Barış GÜLER

Related Posts