Menü Kapat

İç ve Dış Yürüyen Bantlar

Yürüyen yolları, maksimum düzeyde emniyet, güvenilirlik ve maliyet etkinliği sağlar ve sunar. Yürüyen Yollar, 800 mm veya 1000 mm standart palet genişlikleriyle 0,5 m/san. nominal ulaştırma hızında 6 metreye kadar yüksekliklere kaldırma olanağı sağlamaktadır. Yürüyen yolları, günlük kullanımda en yüksek derecede kullanıcı emniyetini sağlar ve kırılmaz camdan yapılmış parmaklık ve korkuluklar gibi emniyet özellikleri sunar.

Kamu tipi yürüyen yollar, havalimanları ve toplu ulaşım mekanlarında insanların ve bagaj arabalarının hareketi için geliştirilmiştir.

Verimlilik

Ürün yelpazemizdeki ürünler, çok yüksek trafik seviyelerini destekler,
havaalanı veya metro istasyonunda olduğu gibi son derece zorlu koşullarda optimum performans sunar.

Uyarlanabilirlik

Her bir tasarım bir bütün olarak değerlendiriliyor, bu da farklı asansör çözümlerini birleştirip mükemmellik için birbirlerini tamamlamamızı sağlıyor. Tasarım ve performans gelişimi için ekip ruhumuzla üretiyoruz.

Güvenilirlik

Ürünlerimiz tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar uzman bir ekip tarafından kontrol edilmektedir. Ürünlerimiz, güvenilir bir çözümden çok daha fazlasını garanti eden kapsamlı bir performans aşamasından geçiyor.

Emniyet

Yürüyen merdivenler ve hareketli yürüyüş bantları, teknoloji, verimlilik ve uyarlanabilir olması açısından bir adım daha ileri gidiyor. Çok çeşitli olasılıklar, her durumun mükemmel olmasına bakılmaksızın her bir seçimin uygun olmasını sağlar