Menü Kapat

İç Mekan Yürüyen Merdivenler

Öncü teknolojisi etkili ve güvenilir yürüyen merdivenler hareketi güvenli ve sorunsuz hale getirmektedir. Havaalanları, alışveriş merkezleri ve transfer sistemleri için optimal çözüm sunmak maksadıyla ticari ve ticari olmayan tüm uygulamalar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Hiper marketler, alışveriş merkezleri, otellere ve iş merkezleri için geliştirilen ve tasarlanan yürüyen merdivenlerin belirli ticari kullanım kriterlerine uyacak biçimde tasarlanması gerekir. Ekonomik olması, sessiz çalışması ve düzgün bir seyir imkânı sağlaması bunlardan bazılarıdır. Ticari tip yürüyen merdivenler, ticari amaçlarla tasarlanmış, bu özelliklere sahip yürüyen merdivenlerdir.

Ticari tip yürüyen merdivenler, günlük çalışmasında en yüksek düzeyde kullanıcı emniyeti sağlar ve tüm dünyadaki en yüksek emniyet standartlarına uygundur.

Emniyet açısından bakıldığında, ticari tip yürüyen merdivenler EN115-1 koşullarını sağlamaktadır. Esnek tasarımı kolaylaştırmak için, çeşitli basamak genişliklerine (600 mm, 800 mm ve 1000 mm) göre çeşitli farklı eğim açıları (30º/35º) ve 3m den 21m ye kadar farklı seçeneklerde olarak sunulmaktadır. Şık, Zarif ve Modern Tasarım

İç ve dış mekân kullanımına özel iki ayrı kategoride üretilen yürüyen merdivenlerimiz; alışveriş merkezleri, oteller, mağazalar, bankalar, ofis binaları gibi birçok farklı projeye, modern tasarımları ile estetik değer kazandırıyorlar.

Related Posts