Menü Kapat

Dışardan Asansör

Binalarınıza dışardan villa asansör çözümü

Binanızda asansör yok ve katlar arasındaki yolculuk yorucu mu geliyor? Binanıza asansör yaptıracaksınız ancak asansör sıcağacak yer yok mu? O halde size bir tavsiye, binaya dışarıdan asansör çözümünü düşünmelisiniz.

Dışarıdan asansör çözümü asansörsüz binalar için geliştirilmiş şık, ekonomik, hızlıca uygulanabilen asansör kuyusuna gerek duymayan yeni nesil asansör çözümlerindendir. Dışarıdan asansör sistemleri binalarınızın ilk yapım aşamasında düşünülmemiş asansör sistemlerinin eksikliğini gideriyor. Eski yapılarınız bahçeli villa veya triblex olabilir dışardan asansör sistemi evinize dışardan monte edilen şık bir asansör çözümüdür. Villa asansör sınıfının bir ürünü asansör yeri olmayan binalar için de ideal bir çözümdür. Genel olarak komple cam olarak düşünülen asansör kuyusu isteğe bağlı olarak görselleştirilebilir. 
Evlerinize dışarıdan asansör sisteminde fiyatlar projesine göre değişiyor. Değişiyor 200.000 TL li projeler de var 45 – 60.000 TL lik projeler de… Yani fiyatlandırmada; Kullanılan malzeme – yapılan işçilik – seyir mesafesi gibi etkenler fiyatı etkilemektedir. Asansör yeri olmayan  evlerinizde, binalarınızda yaptıracağınız asansör sistemi olarak tercih edebilirsiniz.

Dışardan Asansör ( Villa Asansör, Ev asansörü )  Modelleri 

Related Posts