Menü Kapat

Yük Asansör

Şirketimiz Tarafından yapılan hidrolik yük platformları TSE, MMO, IQNORM firmaların testlerinden başarıyla onaylanmıştır. Periyodik bakım testlerinden başarıyla geçen platform uzun bir süre hizmet veremeye devam edecektir.
Yük taşıma amaçlı olarak üretilmiş asansörlerdir. İnsan asansörlerine göre konfor ve hız aranmaz. Yük asansörü tipik olarak malzemelerin veya paletlerin binaların katları arasında taşınması için kullanılır.
Binalarda, depolarda, fabrikalarda, alış veriş merkezlerinde vb. gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu veya ihtiyaç duyduğunuz her yerde iç ve dış mekân uygulamaları için kolayca kullanılabilir.
Asma katlara, bodrum katlarına veya çok katlı bir binanın herhangi bir seviyesine verimli, rahat ve güvenli erişim sağlar.Yük Asansörleri 100 Kg veya 20000 Kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede tasarlanır. Tek Kolonlu, Çift Kolonlu ve Dört Kolonlu tahrik düzenli olarak imal edilir. Yük asansörlerinde en ağır koşullarda kullanım sağlanmaktadır.

Yine insan asansörleri de olduğu gibi yük asansörlerinde de ‘’Opsiyonel’’ özellikler seçilebilir. 

Videoyu oynat
Seyir mesafesinin gözetmeksizin yük asansör çözümlerimiz ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.
Kapı tiplerimiz ihtiyaca özel olarak istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde çarpma kapı, yarı otomatik kapı, çift kanatlı kapı, otomatik kapı veya sarma tip kapı olarak kullanılabilir.
 

MONŞARJ ASANSÖR

ENGELLİ PLATFORM

Related Posts