Menü Kapat

Villa Asansör

Villa Asansör ile evlerinizde şık ve ekonomik asansör çözümleri sağlarsınız. Villa asansör genellikle 2 katlı müstakil evlerde uygulanan yeni nesil asansör  çözümlerindendir.

Asansör kaplaması olarak cam veya alikobant uygulanabilir. Villa asansörde cam uygulama yapıldığında asansörde panoramik bir bakış açısı sağlanır. Asansör ile yapılacak olan katlar arası yolculuk seyir zevki veren bir süreç yaşatır. Alikobant kaplama evlerinize yaptıracağınız villa asansörün modern bir görünüm kazanmasını sağlar. Alikobant kaplama yapılan villa asansörlere verilen doku sayesinde asansörün mekan ile tam uyumu sağlanarak evinize yaptırdığınız villa asansörün adeta tasarımsal bir objeye dönüşmesi sağlanır. Villa asansörler genelde iki katlı müstakil evler için uygulansa da aile binaları için de tercih edilebilir. Villa asansörler tek kişilik olabileceği gibi 4 kişilik de yapılabilmektedir. Aile binaları için 2 ile 4 kişilik villa asansör en doğru tercih olarak belirtebiliriz. Villa asansörlerde kullanılan makine dairesi gerektirmeyen motor gayet sessiz çalışır ve aile binanızda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Villa asansörler yeni nesil asansör sistemleri olduğundan kurulumları oldukça kolaydır. Binanız eski olabilir. Binanızın ilk yapım aşamasında düşünülmemiş olan asansör kuyusu gerekliliği villa asansörde yoktur. Asansör kuyusu olmaması sorun teşkil etmez.

Villa asansörler asansör kuyusu gerektirmeyen asansörlerdir ve binalarınızda herhangi bir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan rahatlıkla uygulanabilecek bir sistemdir. 

Villa asansörlerin bir başka özelliği de bu asansörlerin binalara dışarıdan asansör uygulaması yapılabildiğidir. Yani villa asansör için bina içerisinde hiç uygun bir alan olmaması durumunda binanıza dışarıdan oldukça şık bir asansör kuyusu yapılarak villa asansör uygulanabilmektedir. 

Villa asansör modellerinin binalarınıza, müstakil evinize, villanıza yapım aşamasında herhangi bir ruhsat izni almanıza da gerek yoktur bu asansörler ruhsat gerektirmeyen asansörlerdir.

Müstakil çok katlı evinizde ziyaretçilerinizi katlar arasında villa asansör ile taşırken keyifle zamanın akışına bakın Misafirlerinizin yüzündeki memnuniyeti göreceksiniz. Dubleks villanız var ve anneniz katlar arasında inip çıkamıyor mu? Homelift asansör ile ister tek kişilik ister iki kişilik taşıma kapasitesi ile oldukça ekonomik asansör çözümleri ile annenizin bu sorununu çözün. Unutmayın villa asansör estetik, şık ve ekonomik asansör çözümlerindendir. Ovit Elevator asansör üretiminde edindiği 50 yıllık tecrübesi ile villa asansör çözümlerinde yurt içi ve yurt dışında onlarca projeyi uzmanlıkla hayata geçirmiştir. Villanızda en doğru asansör çözümleri Yaşlılığından dolayı hareket kabiliyetini yitirmiş büyüklerimizin katlar arası inip çıkmada yaşadıkları zorluklara karşı geliştirilmiş olan homelift asansörler de villa asansör kategorisinde değelendirilebilir. Villa asansörün bir versiyonu olan homelift asansörler yine asansör kuyusuna ihtiyaç duymayan, sessiz çalışan, şık bir görünüme sahip olan yeni nesil villa asansör modellerindendir. Homelift asansörler ile evlerin ve yaşlıların hizmetindeyiz. Villa Asansör Homelift, Yaşlı Asansörü, Dışarıdan Asansör

Related Posts